O nás

Kdo jsme

Stavební firma Stavby Holejšovský vznikla v roce 1999 z iniciativy současného majitele Jaroslava Holejšovského. Naší devizou je odvedení kvalitních stavebních prací, na které poskytujeme záruku obvykle na dobu 36 měsíců od data předání zhotoveného díla. Na použité materiály se vztahuje záruční lhůta stanovená dodavatelem, což u některých materiálů znamená až 10 a více let.

Kde působíme

Většina realizovaných staveb se nachází v katastru obce Miřetice ve Středočeském kraji, kde naše firma sídlí, působíme také v okolí měst Vlašim a Benešov. Naší filozofií je přispět k lokálnímu rozvoji domácího regionu, což s sebou nese i využívání místních drobných podnikatelů a řemeslníků jako subdodavatelů. Dejte si s námi schůzku a společně pro Vás v naší lokalitě najdeme vhodný pozemek pro stavbu. Více o obci Miřetice a regionu v okolí města Vlašim si můžete přečíst zde.

Jak pracujeme

Na námi dodávané stavby jsme schopni zajistit projekt, stavební povolení a další potřebné dokumenty. Hrubou stavbu pro Vás zhotovíme v řádu dnů od zahájení stavby. Na dokončovací práce využíváme kvalitní moderní materiály při současném udržení příznivé ceny celé realizace. Váš dům pro Vás dokážeme postavit na klíč už za šest měsíců.

Kavalitní firma Vlašim a okolí

© 2013 Template by w3layouts | realizace Tre.cz